Jdi na obsah Jdi na menu
 


Smyslem známosti dnes je najít partnera, který bude néjen vyhovovat naší fyzické potřebě, přežití a bezpečí, ale bude uspokojovat i naše potřeby citové, intelektuální a duchovní. Dnes požadujeme od svých vztahů více. Miliony mužů a žen na celém světě hledají spřízněnou duši, se kterou by prožívali trvalou romatickou lásku a štěstí.

Dnes už nestačí najít někoho, kdo je ochoten si nás vzít, dnes chceme partnery, kteří nás budou, až nás poznají, milovat stále víc. Chceme žít v neustálém štěstí. Že člověk nežije sám-to se doví už v prvních vteřinách své existence. Postupem času je na nás jaký ten život budeme mít, můžeme o svém osudu rozhodovat sami. Nepotřebujeme se třást strachy, že rodiče budou jiného názoru co se týká výběru partnera. K tomu je však potřeba, aby  ze dvou pojmů "Ty" a ""..vzniklo životně důležité slovíčko "MY".

Při hledání té správné osoby je zcela normální, že se dopouštíme chyb. Pokud se poučíme z dřívějších chyb partnerského vztahu budeme připraveni potkat a rozpoznat spřízněnou duši. Budete moci navázat milostný vztah o jakém jste snili. Brzy zjistíte, že jste schopni najít toho pravého či tu pravou pro vás. Úspěch i neuspěch však závisí na tom do jaké míry jsme schopni se z chyb poučit. "Kdo chce vyhrát jedním hodem, riskuje, že jedním hodem všechno ztratí." Chceteli, aby váš vztah byl mnohem lepší, než jaký prožívaly dřívější generace, musíte se naučit správnému porozumění a toleranci v partnerském vztahu. "Když chcete rychleji běhat budete i častěji padat". Důležité však je rychle vstát a běžet dál.....Vy to dokážete. Až se to stane, ohlédnete se , že se to stalo, když jste si to zasloužili. Najít spřízněnou duši, ne pouze spolehlivého partnera, vyžaduje nový pohled na věc, vzdělání a spoustu poznání. Jen tak budete schopni prožít skutečnou a trvalou lásku. Když odoláte bouřím i suchopárům lásky, které nezbytně čas od času přicházejí, když se vám opět podaří uvést v soulad rozdílné zájmy a potřeby a když dokážete nezapomenout na své předsevzetí dosáhnout skvělého milostného vztahu, nakonec spřízněnou duši najdete a budete s ní šťastni.Láska a vášeň

....Když se muž sejde s ženou, může se lehko stát, že si žena mužův zájem špatně vyloží a zažije opakovaně zklamání. Často se stane, že muže začne náhle fyzicky přitahovat nějaká žena, a pak o ni stejně náhle ztratí zájem. Je jako plynový hořák, který se velice rychle rozpálí, ale stačí zavřít plyn a je po žáru. Tuhle vlastnost si ženy špatně vykládají, protože samy jako plynový hořák nejsou. Ženy jsou jako kamínka. Rozehřívají se pomalu a pomalu vychládají.Žena předpokládá, že když je k ní muž fyzicky přitahován, má také zájem se o ní ucházet. Plete si jeho pozornost a zájem s náklonností a láskou. Když tato"láska" nevydrží a muž rychle ztratí zájem, cítí se oklamána a zbytečně začne mužům nedůvěřovat. Když se nenaučí, že ženy a muži vnímají a myslí jinak, může se začít mužům vyhýbat, a tak omezit své šance najít toho pravého. Pokud tuhle základní věc nepochopí, je chození s mužem pro ženy velice neuspokojivá a odrazující zkušenost. Když je muž k ženě pozorný, může to samozřejmě znamenat, že má zájem o navázání poměru, velmi často však na to vůbec nemyslí. Když ho žena kouzlí, líbí se mu, co vidí, a chce se toho dotýkat. Pak se chová způsobem, který si ženy mylně vykládají jako projev zájmu o navázání poměru.

Obrazek

Mužova vášeň

Muž někdy pocítí neodolatelnou touhu být s nějakou ženou, aniž by uvažovál o tom, jaká je. A když se s ní seznámí, zjistí, že se mu vlastně vůbec nelíbí a že nemá vůbec zájem ji poznat blíž. A přece od prvního spatření cítí silnou tělesnou chemii a je ochoten udělat skoro cokoli, jen aby s ní mohl být, udělat na ni dojem a obšťastnit ji. Když se s ní však seznámí, jeho zájem i touha rychle vyprchá. Tomu se všeobecněříká syndrom "následujícího rána". Jeden den je žena krásná a skvělá po všech stránkách, druhý den, po důkladnějším prohlédnutí, se ukáže, že má příliš velké palce u nohou. Když ji muž pozná, jeho vášeňopadne, najde na ní nějakou vadu. uvědomí si, že to není ta pravá, a jde dál. Vůbec ho nenapadne, že v ní vzbudil nějaké klamné představy. Muž ví, že žena ho pouze fyzicky vábila, ale žena si může jeho chování špatně vykládat a myslet si, že slibuje mnohem víc.

Ženina vášeň

Mužovu silnou fyzickou vášeň, zájem a pozornost si lze snadno špatně vykládat, protože ženy navazují vztahy docela jinak. To, co ženy na mužích přitahuje, je zpravidla nějaký jiný aspekt než tělo. Žena nejdříve pocítí přání se s mužem seznámit, pak k němu pocítí náklonnost, a teprve potom se v ní probudí silná tělesná touha. Čím víc je k muži přitahována intelektuálně a emociálně, tím silnější fyzickou chemii začne pociťovat. Tohle je zkušenost žen, proto se mylně domnívají, že když je muž přitahován tělesně, musí být přitahován i intelektuálně a emociálně.

Obrazek

CO MUŽE NA ŽENĚ VÁBÍ

Něco vábného mají všechny ženy, ale konkrétního muže na ženě přitahuje zvláštní chemie, kterou cítí. Tuto chemii nelze vytvořit. Ta buď je , nebo není. Jadérko jablka je jadérko jablka. Nemůže z něho vyrůst nic jiného než jabloň. Jediné, co můžeme udělat my, je, že rozpoznáme jeho potřeby a dáme mu šanci dorůst. To, jak ke vztahu přistupujeme, může přitažlivost znemožnit nebo naopak podporovat. Žena pocítí, že pro muže něco znamená, když cítí, že je k ní tělesně přitahován. Musí mít neustále na pěměti, že to není její zvláštnost, protože je mnoho žen, k nimž může muž cítit, že je přitahován. Je to dobrý začátek, ale nemusí to znamenat nic víc. Pro něho může být v tomto okamžiku ženou jeho snů. V takovém případě může věřit, že je do ní zamilovaný, a podle toho se i chovat, ale všechno ukáže teprve čas, když bude mít možnost se s ní seznámit. Žena se stane pro muže tou jedinou, když zjistí, že je k ní nejen fyzicky přitahován, ale že jí má také rád. Fyzicky přitahován může být k mnoha ženám, ale těch s nimiž se může také přátelit, je malá skupina. Když ho však přitahuje také intelektuálně, začne mu být ještě bližší. Takových, které v něm vyvolávají chemickou reakci na všech třech úrovních, je jen docela málo. Ještě mnohem bližšíse pro muže stává žena, kterou je schopen vidět jako nedokonalou, ale přesto hodnou lásky. Je schopen vidět na ní jen to dobré a cítit svou lásku k ní dokonce i v těžkých okamžicích jejich milostného vztahu, kdy mu nedává to, co potřebuje. Právě to, že k ní může cítit bezvýhradnou lásku, ji činí zvlášť drahou a výjimečnou. A z té velice malé skupiny výjimečných žen si potom jeho duše vyvolí jednu, s kterou chce sdílet život. To je pak ta, která je mu ze všech néjdražší.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

for you love i can do everything...

(kuřatko, 5. 7. 2007 23:21)

a v čem se nasel cumacek?

for you love i can do everything...

(kuřatko, 5. 7. 2007 23:20)

a vsem se nasel cumacek?