Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oční stíny podle barvy očí

Kouzli očima! Vizážisté Ti podle barvy duhovky poradí, jaké oční stíny zvolit. Stejně jako celebrity se drž železné zásady, že správné líčení musí kontrastovat s barvou očí.


Pro modré oči

Prozař pomněnkové oči kontrastním teplým odstínem. Sáhni po oranžové a zemitých barvách, jako jsou čokoládová, mandarinková nebo neutrální oříšková.

Tip: Vytvaruj oko hnědou tužkou. Popraš víčka korálovou barvou ve dvou vrstvách. Tvůj pohled se prohloubí, když výrazněji nalíčíš víčka přesně v místě ohybu.


Pro zelené oči

"Tvoje kočičí oči vyniknou, když je orámuješ růžovou nebo teplým tónem levandulové," radí Paul Starr, který líčí Kate Hudsonovou.

Tip: Pokud chceš získat sexy pohled faraonky Kleopatry, obtáhni víčko tekutou černou linkou. Tenký černý nákres skvěle kontrastuje s něžnými stíny a působí sexy!


Pro hnědé oči

Hřejivé čokoládové oči osvěž chladivými modrými tóny. "Ve Tvé malířské paletě by se měl objevit odstín kobaltové nebo azurové modři. Chybět by neměla ani blankytná barva nebes," radí vizážista B. J. Gilian, který zdobí obličeje například zpěvačky Janet Jacksonové nebo herečky Jennifer Anistonové.

Tip: Ozdob oční střechy světle modrými třpytivými stíny. Dolní víčka obtáhni o odstín tmavší tužkou na oči. Díky tomuto osvědčenému triku získáš uhrančivý pohled, který zhypnotizuje i ostříleného lovce šelem.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Barbiegirl♥

(Barbiegirl♥, 14. 2. 2009 20:18)

Co se tady píše opravdu odpovídá pravdě :D káždému bude tohle líčení slušet...a komentáře typu : kde mám takový stíny sehnat tak ty slečny co to psaly by asi měli někdy vyrazit do drogerie alespon a nebo do obchodního centra :D ptž tohle není normální alespon pro nás kteří se v modním světě orientujeme docela dost!!!xD

Zelenooká

(Lucie, 5. 5. 2008 22:09)

spíš v obchodě...než v prdeli :D

fdag

(hvdj, 3. 3. 2008 23:12)

v prdeli

já mám hnědý oči

(nika, 27. 6. 2007 16:15)

jo a kde mám takový třpytivý stíny hledat?!